Butas su sūkurine vonia Nr. 4

Ulonų g. 3, Vilnius
svečių skaičius - 2
miegamųjų vietų skaičius - 2
minimalus užsakymo laikas – 1 para
balconyparkingdoorwificakeshowertvcooker

APRAŠYMAS

Vilniaus grožis – miestas pritraukia tūkstančius turistų. Norint išgauti maksimaliai daug malonumo iš praleisto Lietuvos sostinėje laiko, daugelis įsimylėjusių porų nori išnuomoti Vilniuje butą su sūkurine vonia (Jacuzzi). Mūsų pasiūlymas – žavingi apartamentai dviems, kur galima “apmąstyti” miesto įspūdžius komfortiškoje aplinkoje. Idealus butas Vilniuje – stilius, atmosfera, bei sūkurinė vonia (Jacuzzi).

Šis pasiūlymas yra vienas iš geriausių buto su sūkurine vonia Vilniuje nuomos pasiūlymų. Jis skirtas romantiškai porai. Iš stovinčios bute sūkurinės vonios matomas Vilnius – ji yra prie lango. Mėgautis hidro masažu kartu laisvai galės du žmonės, o speciali platforma šampanui ar vynui sustiprins svečiams pasitenkinimą nuo gyvenimo, poilsio ir pačios idėjos išsinuomoti butą su sūkurine vonia Vilniuje.

Jūsu patogumui yra stilingi ir komfortiški baldai, SMART-televizorius, plaukų džiovintuvas, keletas papildomų rankšluosčių rinkiniai, higienos reikmenys, arbata, kava, nemokamas Internetas ir dvi automobilių parkavimo vietos.

VIETA MIESTE

Nuomojamas butas Vilniuje yra patogioje vietoje. Nuo jo lengvai galima pasiekti iki įdomių objektų kaip visuomeniniu, taip ir nuosavu transportu. Rezervavus Vilniuje būtent šį butą su sūkurine vonia, jūs garantuotai gausite malonumą nuo apsistojimo buvusios Lietuvos Kunigaikštystės pagrindiniame mieste.

Pas mus galit įsigyti DOVANŲ KUPONĄ galiojanti 12 mėn!

65
Kaina parai
75
Kaina savaitgalio dienomis
387
Kaina savaitei
Naudojimosi sąlygos

Apgyvendinimas nuo / iki: 08:00 – 21:00 (su sąlyga kad butas laisvas)

Išregistravimas: iki 12:00

Rūkymas: Draudžiamas

Vakarėlių organizavimas: Draudžiamas

Naminiai gyvūnai: Draudžiamas

Ramybės laikas: 22:00 - 08:00

Laimė – tai daug burbulukų sukūrineje vonioje ir didelis rankšluostis dviems