Butas su sūkurine vonia ir sauna Nr. 3

3, I. Šimulionio gatvė, Vilnius
svečių skaičius - 2
miegamųjų vietų skaičius - 2
minimalus užsakymo laikas - 1 сутки
balconyparkingdoorwificakeshowertvcooker

Apartamentai su sauna ir sūkurine vonia Vilniuje

Mūsų pasiūlymas – puikūs apartamentai įsikūrę ramiajame Karoliniškių rajone.

Nepaisant ekonominės rajono galios, siūlomas butas su sauna Vilniuje nuomojamas parai, yra šalia pušyno. Baltijos šalių specifiką – prioritetas ekologijai, sveikatai ir grožiui. Būtent ši koncepcija išlaikytas mūsų butas su sauna Vilniuje, kuri nuomojant parai aprūpins svečius šiais gyvenimo malonumais:

Plati asmeninė erdvė – apartamentu plotas 78 kvadratiniai metrai. Taigi pora svečių ar 4 draugų kompanija jausis patogiai.

Bendra spalvų gama bute – geltona, svyruojančia nuo medaus spalvos iki šviežio tašyto pušies lentos atspalvio, svečius nuteikia besąlygiškam poilsiui.

Bute sumontuota suomiškos pirties tipo sauna ir sūkurine vonia – kubilas, primenantis savo dydžiu baseiną. Miniatiūrinio SPA komplekso dėka keliautojas galės sušilti, atvėsti ir atsipalaiduoti neišeidamas iš apartamentų.

Apartamentai turi atvirą terasa. Akmeninės sienos, medinės grindys, vasariniai baldai leis svečiams “sustabdyti akimirką” – mėgautis gyvenimu Lietuvos sostinėje.

Kuom dar pradžiugins pavargusį keliautoją butas su sauna, išnuomotas Vilniuje parai?

Pirma – gintaro lašo spalvos miegamuoju, dekoruotu praktiško minimalizmo dvasioje.

Antra – aiškiai išreikštos svetainės zona  kuri ribojasi su įrengta virtuvė.

Trečia – nuomojant mūsų butą su sauna Vilniuje parai, turistas galės būti tikras, kad aprūpintas patalynė, rankšluosčių kaupu, plaukų džiovintuvu, virtuvės įranga, interneto prieiga ir kitais patogaus egzistavimo atributais.

Butas turi atskirą įėjimą – esant poreikiui svečiai gali likti inkognito. Šalia namo yra automobilių stovėjimo aikštelė. Rezervavus mūsų butą su sauna parai, jus garantuotai pailsėsite – sušilsite kūnu ir siela.

85
Kaina parai
95
Kaina savaitgalio dienomis
615
Kaina savaitei
Naudojimosi sąlygos

Laimė – tai daug burbulukų sukūrineje vonioje ir didelis rankšluostis dviems