Butas su sūkurine vonia Nr. 2

Daugėliškio g. 11, Vilnius
Svečių skaičius - 2
Miegamųjų vietų skaičius - 2
Minimalus užsakymo laikas – 1 para
balconyparkingdoorwificakeshowertvcooker

Jaukus butas su sukūrine vonia

Nuomotis parai prabangus apartamentus su sūkurine vonia Vilniuje reiškia garantuoti sau nepamirštamą kelionę. Čia yra viskas, ko reikia pilnavertiškam poilsiui dviese. Prabangiai įrengtas butas, kompaktiškas, šviesus, švarus, su nuostabiu vaizdu pro langą – pats tinkamiausias pasirinkimas gyventi jaunai šeimai ar laimingiems įsimylėjėliams.

Butas-studija turi:

– svetainė su virtuvės zona ir miegamuoju;
– atviras balkonas;
– vonios kambarys su dušo kabina;
– erdvi sūkurinė vonia.

Įėjimas į butą – atskiras iš gatvės, kas garantuoja konfidencialumą. Apartamentuose yra spartusis internetas, didelis plokščias televizorius su daugeliu kanalų, virtuvės kampe – indai ir reikiama buitine technika. Kiekviena detalė čia kruopščiai apgalvota: nuo interjero spalvos gamos, iki švarių rankšluosčių, vonios reikmenų ir apdailos elementų.
Rajono infrastruktūra

Nuomojant Vilniuje butą parai, svarbu atkreipti dėmesį į rajono infrastruktūrą. Jūsų dėmesiui siūlomi apartamentai yra šiuolaikiško elitinės kategorijos gyvenamojo komplekso 11 aukšte. Namas yra saugomas. Privažiavimas – patogus ir saugus. Didelė automobilių stovėjimo aikštelė yra nuolat stebima vaizdo kameromis, todėl nerimauti dėl savo keturračio “draugo” nereikės.

Pėsčiomis galima pasiekti:

– Restoranai ir kavinės, kur galima paskanauti ne tik vietinio maisto, bet ir populiarių patiekalų iš kitų Europos šalių, taip pat azijietiškos ir egzotiškos virtuvės.
– Prekybos centrai, parduotuvės, vaistinės.
– Sveikatos priežiūros kabinėtai, masažo salonai, sporto salės.
– Pramogų centrai su boulingų, biliardų, taip pat kino teatrai, naktiniai klubai.

Pasiekti šį Vilniaus rajoną patogu kaip visuomeniniu, taip ir nuosavu transportu.

Galvodami apie kelionę į Lietuvą, svarbu rezervuoti butą iš anksto. Tik kruopščiai apgalvota kelionė neleis blaškytis kasdienėmis smulkmenomis. Pas mus jus galite jau dabar rezervuoti apartamentus su sūkurine vonia ramiame ir gražiame miesto rajone.

Žinant kad Vilniuje jus jauks patogus butas su sūkurine vonia, jus galėsite pilnai pasimėgauti kelionę ir dovanoti savo artimiesiems pačius laimingiausius įspūdžius.

75
Kaina parai
85
Kaina savaitgalio dienomis
545
Kaina savaitei
Naudojimosi sąlygos

Laimė – tai daug burbulukų sukūrineje vonioje ir didelis rankšluostis dviems