Butas su sūkurine vonia Nr. 1

Daugėliškio g. 11, Vilnius
svečių skaičius - 2
miegamųjų vietų skaičius - 2
minimalus užsakymo laikas – 1 para
balconyparkingdoorwificakeshowertvcooker

Butas Vilniuje? Tik su sūkurine vonia!

Vilniaus grožis – miestas pritraukia tūkstančius turistų. Norint išgauti maksimaliai daug malonumo iš praleisto Lietuvos sostinėje laiko, daugelis įsimylėjusių porų nori išnuomoti Vilniuje butą su sūkurine vonia. Mūsų pasiūlymas – žavingi apartamentai dviem, kur galima “apmastyti” miesto įspūdžius komfortiškoje aplinkoje.
Idealus butai Vilniuje – sūkurinė vonia, stilius, atmosfera

Šis pasiūlymas yra vienas iš geriausių buto su sūkurine vonia Vilniuje nuomos pasiūlymų. Jis skirtas romantiškai porai. Tam tikram laikui svečiai tampa  stilingų apartamentų šeimininkais. Stilius – eklektika. Pagrindinė spalvų gama – Biržų alus geltoni atspalviai, violetinis, primenantis lengvą burgundijos vyno skonį, ir rudos, prisotintos “Vilnius” duonos su kmynais atspalvio.

Pagrindinė vietą bute užima dvigulė lova, apsaugotą kartaus šokolado spalvos baldakimu. Ir, žinoma, sūkurinė vonia, kuri reikalauja atskiros pastraipos.

Taigi, šiuolaikinio namo 11 aukšte, erdvių apartamentų kampe sumontuota sūkurinė vonia, kurios išmatavimai tik keliais centimetrais kuklesni už šalia stovinčios lovos. Iš stovinčios bute sūkurinės vonios matomas Vilnius – ji yra prie lango. Mėgautis hidromasažu kartu laisvai galės du žmonės, o speciali platforma šampanui ar vynui sustiprins svečiams pasitenkinimą nuo gyvenimo, poilsio ir pačios idėjos išsinuomoti butą su sūkurine vonia Vilniuje.

Papildomos apartamentų su sūkurine vonia galimybės

Svečių zona apartamentuose pristatyta stilingais baldais.

Virtuvės sienutė, įrengta reikiama įranga ir baro stovu.

Išėjimas į terasos balkoną kuris apsupa butą kartu su puoselėjamu langu, šalia kurio randasi sūkurine vonia.

Baldais įrengtas holas, iš kurio numatytas įėjimas į vonios kambarį, įrengta dušo kabina ir kitomis maudymosi reikmenimis.

Vilnius apartamentų su sūkurine vonia nuomininkų naudojimui atitenka SMART-televizorius, plaukų džiovintuvas, keletas papildomų rankšluosčių rinkiniai, higienos reikmenys, arbata, kava ir nemokamas Internetas.

Nuomojamas butas Vilniuje yra patogioje vietoje. Nuo jo lengvai galima pasiekti iki įdomių objektų kaip visuomeniniu, taip ir nuosavu transportu. Automobilių stovėjimo aikštelė yra šalia namo. Užrezervavus Vilniuje būtent šį butą su sūkurine vonia,  jūs garantuotai gausite malonumą nuo apsistojimo buvusios Lietuvos Kunigaikštystės pagrindiniame mieste.

75
Kaina parai
85
Kaina savaitgalio dienomis
545
Kaina savaitei
Naudojimosi sąlygos

Laimė – tai daug burbulukų sukūrineje vonioje ir didelis rankšluostis dviems